MENU

Pokoje Hotel Kings Residence

Queens 7 Apartments

cena je uváděna s DPH, pokoj je max. pro 4 osoby, velikost 38 m²: koupelna se sprchovým koutem, WC součástí sprchového koutu ,šatní skříň, jídelní stůl, lednice, kávovar, mikrovlnní trouba, pračka, rychlovarná konvice, plocha TV, fén, rozkládací sedačka, manželská postel, kuchyňská linka, free WiFi

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

cena obsahuje pobytové taxy a je uváděna s DPH, v ceně je zahrnuta snídaně, pokoj je pouze pro 2 osoby, velikost 22 - 23 m²: koupelna se sprchovým koutem, WC součástí sprchového koutu nebo samostatný, samostatné šatní skříň, pracovní stůl, lednice, komoda, trezor, rychlovarná konvice, plocha TV, fén, free WiFi.

Apartman (s rozkládací sedačkou)

cena obsahuje pobytové taxy a je uváděna s DPH, v ceně je zahrnuta snídaně, pokoj je max. pro 4 osoby, velikost 38 - 50 m²: koupelna se sprchovým koutem, WC součástí sprchového koutu nebo samostatné, šatní skříň, pracovní stůl, lednice, komoda, trezor, rychlovarná konvice, plocha TV, fén, rozkládací sedačka, kuchyňská linka, free WiFi

Apartmán Deluxe

 cena obsahuje pobytové taxy a je uváděna s DPH, v ceně je zahrnuta snídaně. Pokoj je max. pro 4 osoby, velikost 38 - 50 m²: koupelna s vanou, samostatné WC, šatní skříň, pracovní stůl, lednice, komoda, trezor, rychlovarná konvice, plocha TV, fén, kuchyňská linka, free WiFi.

Apartman v přízemí

 cena obsahuje pobytové taxy a je uváděna s DPH, v ceně je zahrnuta snídaně, pokoj je max. pro 4 osoby, velikost 44 - 50 m² koupelna se sprchovým koutem pro vozíčkáře a WC, šatní skříň, pracovní stůl, lednice, komoda, trezor, rychlovarná konvice, plocha TV , fén, kuchyňská linka uzpůsobena pro vozíčkáře, free WiFi.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

cena obsahuje pobytové taxy a je uváděna s DPH, v ceně je zahrnuta snídaně, pokoj je pouze pro 2 osoby, velikost 20 - 25 m²: koupelna se sprchovým koutem, WC součástí sprchového koutu nebo samostatné, šatní skříň, pracovní stůl, lednice, komoda, trezor, rychlovarná konvice, plocha TV, fén, free WiFi.

Třílůžkový pokoj typu comfort

cena obsahuje pobytové taxy a cena je uváděna s DPH, v ceně je zahrnuta snídaně, pokoj je max. pro 3 osoby, velikost 25 - 30 m²: koupelna se sprchovým koutem, WC součástí sprchového koutu nebo samostatné, šatní skříň, pracovní stůl, lednice, komoda, trezor, rychlovarná konvice, plocha TV, fén, free WiFi.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..